Všem našim klientům nabízíme webové stránky na míru jejich potřeb. Výsledné stránky tedy obsahují pouze ty funkce, které klient, potažmo návštěvník stránek, využije. Celý systém je tedy čistý a přehledný.

Vytvoříme pro Vás:

Statická webová prezentace

Statická stránka je nejjednoduší forma prezentace na internetu. Jedná se o vytvoření několika souborů s obsahem, který je možný editovat pouze se znalostí HTML tagů a kaskádových stylů - CSS. Klient je tedy ve většině případů závislý na aktualizaci webových stránek další osobou.
Tato nevýhoda je také důsledkem nižší pořizovací ceny oproti dynamickým stránkám.

Dynamické webové stránky

Opakem statických prezentací jsou dynamické stránky. Zde má klient možnost správy obsahu pomocí webového rozhrání. Přes admniistraci stránek je možné vkládat články, upravovat vybrané texty, vytvářet nové články nebo ankety, vkládat fotografie nebo spravovat vlastní diskuzní fórum.
Správa stránek je tvořena přehledně a dokáže ji obsluhovat každý. Z počátku je možnost zaškolení a vysvětlení jednotlivých funkcí. Také je možno zajistit správu webových stránek námi.

E-shop - internetový obchod

Základní funkce našeho e-shopu:

Vypsali jsme pouze pár funkcí námi navržených e-shopů. I zde vycházíme vstříc klientům a není problém vytvoření funkcí dle potřeb zákazníka, např. napojení e-shopu na srovnávací portál zboží.cz apod.


© Copyright 2008 - 2019 Nightworkers.cz - Tvorba www stránek Tábor